Superonline Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel

Superonline başvuru nasıl yapılır? 2022 güncel olarak sizi bilgilendirmek istiyoruz. Superonline başvuru yapılabilecek birden fazla hizmet olduğu için ayrı başlıklar altında açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz üzere internet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Dizi ve film izlemeden, alışverişe, sohbetten iş aramaya kadar her şey için internet kullanıyoruz. O yüzden hepimizin evinde artık internet var. İnternet servis sağlayıcılarından biri olan Superonline hizmetlerine nasıl başvuru yapılır ve süreçler nasıl ilerler birlikte inceleyelim.

Superonline Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel
Superonline Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel

Superonline Başvuru Nasıl Yapılır?

Fiber Abonelik ve Kurulum Süreci :

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, adresinizde fiber servis olup olmadığı kontrol edilir. Fiber optik hizmeti varsa, uygun hizmet için size bir fiyat teklifi verilir. Fiber hizmeti yoksa ADSL/Yalın DSL veya vDSL hizmetine yönlendirilirsiniz. Fiber Kampanya onayınız alındıktan sonra sistem tanımlaması yapılmış olur. Sistem tarafından tanımlandıktan sonra müşteri numaranız tarafınıza SMS ile gönderilecek ve sonraki süreçte SMS ve e-posta ile bilgilendirilmeye devam edilecektir.

Bayiler istisnai durumlar dışında ortalama 2 gün içerisinde kurulumu tamamlar. Bayi kuruluma geldiğinde, sözleşmenizi ve taahhütnameyi yanında getirecektir. İmzalı sözleşmenin bir kopyası size teslim edilecektir. Kurulumunuz sırasında modeminizin bulunduğu yere ve dairede yapılması gereken kablolamalara göre onayınız alınacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra bayi aktivasyonu kontrol edecek, internetiniz aktif olduğunda Online İşlem Merkezi şifrenizi ve kablosuz ağ şifreniz size sms ve e-posta olarak iletilecektir.

  Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? 2022

Kampanya kapsamında ikinci bir donanım ürününüz varsa, bayi 10 gün içinde size teslim edecektir. Numara tahsis süreciniz varsa hemen numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer numara taşıma işleminiz varsa, bayi kurulum sonrasında numara transfer işleminizi başlatacaktır. Bu işlem tamamlanana kadar mevcut operatörü kullanmaya devam edebilirsiniz. Taşıma süreciniz ortalama 4 gün sürmektedir. İlk fatura bilgilerinizi e-posta, web sitesi veya online işlem merkezi aracılığıyla alabilirsiniz.

ADSL Abonelik İşlemleri ve Süreci :

İnternet bağlantınız altyapı sağlayıcısı tarafından binanıza kadar sağlanır. Turkcell Superonline, internete erişiminiz için sistemde gerekli ayarları yapar. Bayiler istisnai durumlar dışında ortalama 2 gün içerisinde kurulumu tamamlar. Bayi kuruluma geldiğinde, sözleşmenizi ve taahhütnamenizi de getirecektir. İmzalı sözleşmenin bir kopyası size teslim edilecektir. Kurulumunuz sırasında modeminizin konumuna göre sizin de onayınız alınır ve daire içinde kablolama işleminiz tamamlanır.

Kurulum işleminin ardından bayi aktivasyonu kontrol edecek ve internetiniz aktif olduğunda Online İşlem Merkezi şifreniz ve wi-fi şifreniz size SMS ve e-posta ile gönderilecektir. Numara tahsis süreciniz varsa hemen numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer numara taşıma işleminiz varsa, bayi kurulum sonrasında numara taşıma işleminizi başlatacaktır. Bu işlem tamamlanırken mevcut operatörü kullanmaya devam edebilirsiniz. Taşıma süreciniz ortalama 4 gün sürmektedir. İlk fatura bilgilerinizi e-posta, web sitesi veya Online İşlem Merkezi aracılığıyla alabilirsiniz.

Turkcell Superonline’a Geçiş İşlemleri ve Abonelik Süreci :

SMS, Web veya çağrı merkezi üzerinden başvuru yaptıysanız bayi sizi arayarak modemin teslim edilmesini organize edecektir. Bayi size uygun olan bir günde modemi size teslim edecektir. Bayi temsilcisi modemi sizin için teslim etmeye geldiğinde sizden bir sözleşme imzalamanızı isteyecek, sözleşmenin bir nüshası sizde, diğeri bayi yetkilisinde kalacaktır.

  YKS Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel

Çağrı merkezi, Turkcell Superonline’a geçişinizi onaylamak için sizi 48 saat içinde arayacaktır. (0850 2220222) Başvuru evraklarınız kontrol edilerek internet geçiş işlemi sistemde onaylanacaktır. Başvuru bilgileriniz 48 saat içerisinde doğrulandıktan sonra internet aktivasyonunuz gerçekleşecek ve SMS ile bilgilendirileceksiniz. Aktivasyon gerçekleşene kadar mevcut internetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Aktivasyon bildirimi aldığınızda, modemi kablolamak için size gönderilen kolay kurulum kartını takip edebilirsiniz.

Numara tahsis süreciniz varsa hemen numaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer numara taşıma işleminiz varsa, bayi kurulum sonrasında numara taşıma işleminizi başlatacaktır. Bu işlem tamamlanana kadar mevcut operatörü kullanmaya devam edebilirsiniz. Taşıma süreciniz ortalama 7 gün sürmektedir. Aktivasyon sonrası müşteri numaranız ve kablosuz internet şifreniz SMS ile gönderilecektir. İlk fatura bilgilerinizi e-posta veya web sitesi aracılığıyla alabilirsiniz.

Superonline Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel
Superonline Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel

Devir işlemi nedir?

Aktif koşullarda (donanım ürünü olmadığı sürece) bir aboneliğin başkasına devredilmesini sağlayan işlemdir. Devir işlemleri 39,90 TL olarak ücretlendirilir.

Devir işlemi için ne yapmalıyım?

Bireysel müşteriler için; Devreden ve devralan kişinin kimlik fotokopisi,

Her iki tarafça imzalanmış devir talebi dilekçesi

Devralacak kişinin bilgileri doldurulmuş Abonelik Sözleşmesi

Devreden ve devralacak kişilerin iletişim bilgileri

Kurumsal müşteriler için; Devralan ve devreden şirket yetkilisi kimlik belgeleri

Devralan ve devreden şirketlerin iletişim bilgileri

  ALES Başvuru Nasıl Yapılır? 2022 Güncel

Devralan şirket yetkilisi tarafından doldurulan ve imzalanan abonelik sözleşmesi

Her iki tarafça imzalanmış devir talebi dilekçesi

Şirketlere ait Vergi Levhaları

Ticaret Sicili Gazeteleri

Abonelik devir formu

Superonline başvuru nasıl yapılır? 2022 güncel yazımızın sonuna geldik. Hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri olan internet için Superonline başvuru ve sonrasındaki süreç nasıl ilerliyor, sizleri neler bekliyor tüm detaylarıyla aktardık. Siz de evinize veya işyerinize internet başvurusu yapacaksanız yazımızı okumanız faydalı olacaktır. Diğer Başvurular kategorimizin son yazısı olan TEB Başvurum Nerede? 2022 Güncel  yazımızda oldukça yoğun kullanılan Bonus kart veren TEB’e yapılan kart başvurularının nasıl takip edileceğini paylaştık. Sitemizin içeriklerine Google bazlı yapacağınız aramayla da kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Superonline Ne Zaman Kurulur?

Bayiler istisnai durumlar dışında ortalama 2 gün içerisinde kurulumu tamamlar.

Fiber İnternet Kurulumu Ne Kadar Sürer?

Özel şirketler için fiber optik kurulumları yaparken kablo çekme, sonlandırma ve devreye almanın 3-4 hafta sürebiliyor. Ancak, Türk Telekom gibi şirketler belediye kontrolü altında çalıştıkları için bu süreler uzayabilir. Ancak herhangi bir sorun olmazsa 2-3 hafta içinde iş biter.

Turkcell Superonline Aylık Ne Kadar?

20 Mbps Sınırsız Fiber İnternet, aylık 105 TL’den başlayan fiyatlarla! Artı, aktivasyon, modem ve ev kurulumu dahil! (*): Kampanya fiyatı aylık olarak hesaplanmıştır. Tüm vergiler ve 12 TL modem kullanımı dahildir. Kampanya 3 Ocak 2022 – 1 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

0532 532 0 000 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerini arayarak veya www.superonline.net üzerinden numara taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz.

Merhaba ben Alper. Sizler için resmi başvuru, yardım parası yada yarışma programlarına başvurular nasıl yapılır anlatıyorum tarif ediyorum.

Related Posts


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.